Zavolejte nám! +420 377 227 805 mailbox@oaplzen.cznáměstí T. G. Masaryka 13, 301 00, Plzeň

SLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ

Ve středu 6. června 2018 jsme se my, žáci pěti maturitních ročníků, sešli v historickém Velkém sále plzeňské Měšťanské besedy, abychom se společně s profesory, p. ředitelem a milými hosty rozloučili se studiem na Obchodní akademii v Plzni.

Celý program byl zahájen slavnostním příchodem absolventů za libozvučných tónů Hapkovy Hudby pro fontánu. Poté se moderátorského žezla ujala paní zástupkyně, která celé slavnostní vyřazení moderovala. Následovaly proslovy pana ředitele a vážených hostů. Sváteční odpoledne zpestřila i kulturní vystoupení. Píseň Cesta dojemně zazpívaly studentky třetích ročníků Tereza Vintrová a Michaela Plešmídová, po nich následoval úctyhodný výkon maturanta Michaela Elhoty, který za doprovodu kapely „Pancakes“ zazpíval píseň Sound of Silence.

Poté již nastala ta chvíle, na kterou jsme všichni netrpělivě čekali, předávání maturitních vysvědčení. Absolventi se prošli po červeném koberci, naposledy si potřásli rukou se svými již bývalými učiteli. Kromě maturitního vysvědčení obdrželi i Europassy, někteří i certifikáty z účetnictví a vysvědčení o státní zkoušce z písemné a elektronické komunikace. Za všechny studenty se rozloučil svým projevem Vojtěch Císař.

Zazněla státní hymna a za potlesku se maturanti vydali vstříc své budoucnosti.

Vojtěch Císař, 4.D

2018-07-18T08:57:41+00:00 6. 6. 2018|